TEGEVUSKAARDID

MIDA SA TEEKSID, KUI … KAARDID

Mida sa teeksid, kui…
… leiate sõbraga ilusate marjadega tundmatu taime ja sõber tahab marju maitsta?
… keegi kiusab sind pidevalt ja ei jäta järele?
… jalutad kodu poole, kuid võõras koer on tee peal ees ja haugub valjult?
Mänguline ja lihtne võimalus harjutada lapsega sotsiaalseid oskusi ja erinevate probleemide lahendamist.

Kaardid on müügil: RahvaRaamatus ostuinfo, Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo Apollos ostuinfo


MEELERAHU KAARDID

Meelerahu. Kohalolu. Ärksus. Peatumine. Kergus. Lihtsus. Lahkus. Hingamine… Peotäis abivahendeid kasutamiseks just siis, kui seda vajad.

Kaardipakki on koondatud lihtsad harjutused, mis arendavad oskust keskenduda käesoleva hetke maagilisusele ja olla oma igapäevaelus täielikult kohal. Kaardipakis on 40 kaarti. Sa võid kasutada kaartidel leiduvaid lihtsaid strateegiaid kui tunned ärevust, ärritust, tujukust või vajad lihtsalt lõdvestust. Harjutused aitavad kogeda meelte erksust, tuues Sinu igapäevaellu rohkem teadlikust ja tasakaalu. Harjutusi võib teha kodus, koolis, tööl, reisil olles, aga ka muidu tüütutes ootamisolukordades, nagu liiklusummikus või poejärjekorras.

Head meelerahu leidmist ja nautimist!

Kaardid on müügil: Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo, Apollos ostuinfo, Rahva Raamatus ostuinfo


TUNNETE KAARDID

Tunnetest rääkimine ja nendega toimetulemise oskus on oluline nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mõistev, arusaav suhtumine tunnetesse ja nendest rääkimine aitavad inimesel iseendast ja teistest paremini aru saada. Teades erinevaid tundeid, saab õppida tähele panema, millised olukorrad tekitavad head ja halba enesetunnet, kuidas tunded tekivad, tugevnevad ja lõpuks vaibuvad. Ka negatiivsete tunnetega on võimalik elada. Neid võib lasta tulla, olla ja mööduda. Tunnetega pole kiiret!

Tunnetealast sõnavara rikastavad, sotsiaalseid oskusi ja kõneoskusi arendavad, enesehindamist- ja analüüsioskusi arendavad kaardid. Kaardipakk sisaldab 60 tunnete kaarti ning 18 tegevuskaarti ning juhendit. Kaarte saab kasutada nii üksi, paaris, grupis, laste, noorte ja täiskasvanutega.

Kaardid on müügil: Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes   ostuinfo, Apollos  ostuinfo, Rahva Raamatus  ostuinfo

Loe juurde: Angela Jakobson: laste nutu- ja jonnihoogudest


TUGEVATE TUNNETEGA TOIMETULEKU KAARDID  

See kaardipakk on kui köitmata raamat, milles on tutvustatud 32 tugevate tunnetega toimetulekustrateegiat ja mängujuhiseid, kuidas rahunemisvõtteid lastele õpetada.

Kaartide pildiga pool on mõeldud ennekõike lapse jaoks ja teisel küljel olev strateegia tutvustus täiskasvanule.

Illustratsioone saab kasutada visuaalse signaalina, et tuletada lapsele meelde konkreetse võtte kasutamise võimalust. Lisaks on kaardipakis neli kaarti, mis on abiks viha, kurbuse, hirmu ja valu tunnetega toimetulemisel.

Kaardid on müügil: Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo, Apollos ostuinfo, Rahva Raamatus ostuinfo

Loe juurde artiklit: Angela Jakobson: Turvalised viha väljendusviisid


LAUSETE LÕPETAMISE KAARDID

Lausete lõpetamise kaardid on loovad, paindlikud ja mängulised abivahendid lapsega kontakti saavutamiseks ning eneseväljenduse toetamiseks nii lapsevanematele kui ka lastega töötavatele spetsialistidele. Alustatud lause kaardil toetab eneseväljendust ka raskematel teemadel (trauma, lein,muutused perekonnas) rääkimisel, andes võimaluse sõnastada ja väljendada oma mõtteid ja tugevaid tundeid.

Kaardipakis on 60 lõpetamata lausega kaarti. Lähtuvalt vanusegrupist ja/või eesmärgist saab sorteerida kaardipakist välja sobivad kaardid. Kaardid on sobilikud kasutamiseks alates 5. eluaastast.

Kaardid on müügil: Via  Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo, Apollos ostuinfo, Rahva Raamatus ostuinfo

Loe arvamust Kätlin Konstabeli artikkel: Kaardid näitavad suurt tõde


LAUSETE LÕPETAMISE KAARDID II

Siin kaardipakis on 60 lõpetamata lausega kaarti. Kaarte on võimalik kasutada ka koos varasemalt ilmunud Lausete lõpetamise kaardipakiga.

Kaardid on müügil: Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo,  Apollos ostuinfo, Rahva Raamatus ostuinfo


FINISH THE SENTENCE!

This cards are a powerful and flexible tool for creating dialogue and developing self-reflection skills, supporting self-expression in a playful way.

The deck includes 60 cards with unfinished sentences.

Kaardid on müügil: Apollo raamatupoes ostuinfo , Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo


111 VESTLUSKAARTI PAARIDELE

Õnnelik koosolu on üks kõige olulisemaid asju elus. Iga paarisuhe on ainulaadne, kordumatu kooslus. Ühte, kõigile sobivat õnnevalemit pole olemas. Et kooselu saaks olla õnnelik tuleb õppida tundma oma kaaslast ja iseennast. Kuna enamus meist ei valda mõtetelugemise kunsti, siis on selgel eneseväljendusel ja teineteist austaval dialoogil väga suur osa õnneliku kooselu saavutamisel.

Kui esitada õigeid küsimusi, siis on kerge muuta suhet avatumaks ja lähedasemaks, jagada mõtteid, väärtusi, unistusi ja kogemusi.
“111 vestluskaarti paaridele” on lihtne, kerge ja mänguline võimalus avastada, kuidas saada elult ja teineteiset rohkem seda, mida soovime.

Kaardid on müügil: Via Naturale kontoris (Tartu, Kalevi 108) või e-poes ostuinfo, Apollos ostuinfo, Rahva Raamatus ostuinfo102 VESTLUSKAARTI. ÕNNELIKUD SUHTED

Kaardimängus on 102 vestluskaarti ja mängujuhendid paaridele, aga ka sõpradele, töökaaslastele ja teistele seltskondadele. Soovi korral võib lisada kaarte ka mängust “111 vestluskaarti paaridele”. Kaardid on müügil: Rahva Raamatus ostuinfo

%d bloggers like this: